شماره تماس

021-22037734

خدمات برگزاری رویداد بلیت مستر

ده خدمت بلیت مستر برای رویدادها

خدمات ما برای برگزاری رویداد

ایده پردازی ایجاد یک رویداد و همایش
اجرای تبلیغات محیطی سالن برگزاری رویداد
تبلیغات و آگاهی رسانی رویداد برای مخاطبان هدف
قرارداد با سالن های بزرگ و مجهز برگزاری رویداد
تصویربرداری و پخش زنده رویداد و همایش
تسهیلگر و مجری رویداد
جذب حامیان مالی و معنوی برای رویدادهای شما
تعریف صفحه وب اختصاصی رویداد شما در سایت بلیت مستر
تیم تشریفات و احراز هویت شرکت کنندگان رویداد
برگزاری رویدادهای آنلاین زنده و رویدادهای استدیویی آفلاین

ایده پردازی ایجاد یک رویداد و همایش متناسب با اهداف شما

بلیت مستر به عنوان مجری برگزاری رویدادهای متفاوت مانند همایش ها ، کنفرانس ها ، سمینار ها و انواع رویدادهای علمی و تجاری می تواند از ابتدای کار همراه شما باشد تا در تدوین بهترین برنامه، جهت تحقیق اهداف استراتژیک خود قدم بردارید

شاید بتوان گفت مهم ترین اقدام در برگزاری رویداد تدوین و برنامه ریزی یک استراتژی هدفمند و مناسب برای اجرا می باشد که بیشترین بهره وری را رویداد برای کسب و کار و اهداف شخصی شما داشته باشد.

بلیت مستر با توجه به سابقه 10 ساله خود در برگزاری رویداد می تواند در تدوین این استراتژی همراه برگزارکنندگان محترم باشد. از ایده پردازی اجرایی تا تدوین تاکتیک های خلاقانه و جذاب برای مخاطبان هدف رویداد که بیشترین تعامل را با رویداد داشته باشند

اجرای تبلیغات محیطی سالن برگزاری رویداد

در رویدادهای حضوری استفاده از المان های تبلیغاتی محیطی در محل برگزاری یکی از نکات مهم تبلیغاتی برای مهمانان و افراد حاظر در رویداد می باشد. کیفیت و خلاقیت این موارد می تواند در رضایتمندی مخاطبین تاثیر بسیار زیادی بگذارد همچنین کیفیت اجرایی استفاده از این المان های محیطی در بالا بردن ارزش گذاری برند نزد مخاطبین بالقوه نقش به سزایی دارد.

المان های محیطی تبلیغاتی می تواند شامل مواردی مانند پاپ آپ های خوش آمدگویی و معرفی برگزارکنندگان و حامیان رویداد باشد یا کارت های هویتی (id card) اختصاصی برای شرکت کنندگان رویداد و همایش که جنبه تبلیغاتی مهمی دارد. همچنین استفاده از لوگوهای سه بعدی برند ، پرچم های تشریفاتی ، کارت های دعوت از مدعوین ویژه ، ساخت تندیس های نفیس برای تقدیر از شرکت کنندگان ، ساخت بگ های تبلیغاتی و هدیه برای شرکت کنندگان رویداد، استفاده از صفحه نمایش های محل برگزاری برای نمایش و بسیاری از کارهای دیگر می تواند در کیفیت اجرا و برگزاری رویداد و همایش شما نقش مهمی داشته باشد.

بلیت مستر با دارا بودن چاپخانه اختصاصی مجهز به دستگاه های روز دنیا در زمینه تولید و اجرای این المان های محیطی می تواند در بالا بردن کیفیت محتوای رویداد شما همراهتان باشد. تیم بلیت مستر با بررسی نوع رویداد و مخاطبین هدف شما می تواند یک پکیج اختصاصی متناسب با رویداد شما پیشنهاد دهد که در هزینه و بهره وری برگزاری رویداد شما به نفع شما به عنوان برگزار کننده رویداد شود.

تبلیغات و آگاهی رسانی رویداد برای مخاطبان هدف

شاید بتوان به جرات گفت یکی از اهداف اصلی برگزاری رویداد برای برگزارکننده ایجاد آگاهی از برند باشد. این آگاهی از برند چه به صورت شخصی باشد چه به صورت برندینگ کسب و کار و در قدم بعدی دعوت از مخاطبین هدف و بالقوه برند که به صورت مستقیم و غیرمستقیم از خدمات و محصولات برند شما استفاده می کنند به شرکت در رویداد و برقرار ارتباط مستقیم با آن ها.

چه بسا بسیاری از رویدادهایی که از نظر کیفی و محتوایی بسیار خوب برگزار شدند ولی با اجرای کمپین های بازاریابی و آگاهی رسانی ضعیف در جذب مخاطب به اهداف خود در برگزاری رویداد نرسیدند. پس این نکته بسیار حائز اهمیت است که علاوه برتوجه به محتوای برگزاری رویداد به اجرای کمپین های تبلیغاتی و آگاهی رسانی توجه ویژه شود.

بلیت مستر با سابقه چندین ساله خود در اجرای استراتژی و کمپین های تبلیغاتی مختص رویدادهای متنوع توانسته بیشترین میزان آگاهی رسانی از رویدادها را از طریق پلتفرم های دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) و آفلاین (تبلیغات بیلبورد و…) ایجاد کند و همچنینن در جذب مخاطب هدف کمپین های تخصصی اجرا کند تا افرادی که در رویداد شما شرکت میکنند کاملا مخاطب هدف محصولات و خدمات شما باشند

قرارداد با سالن های بزرگ و مجهز برگزاری رویداد

انتخاب فضای مناسب برای برگزاری رویداد یکی دیگر از اقداماتی می باشد که در برنامه ریزی اجرای رویداد باید به آن توجه نمود. در رویدادهای حضوری توجه به پرسونا مخاطب رویداد می تواند در انتخاب سالن برگزاری رویداد حائز اهمیت باشد همچنین بیشتر سالن های برگزاری رویداد دارای یکسری امکانات استاندارد و جنرال هستند و یکسری امکانات ویژه که با توجه به نوع محتوای ارائه شده در رویداد این موارد نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

اگر شما به عنوان برگزارکننده رویداد نیاز به برگزاری رویدادآنلاین و بدون حضور فیزیکی مخاطبین داشته باشید، اجرا اینگونه رویدادها باید در استدیوهای مجهز و با امکانات ویژه پخش رویداد صورت گیرد.

بلیت مستر با سابقه همکاری با بیشتر سالن ها و استدیوهای برگزاری رویداد در ایران می تواند فرایند عقد قرارداد و اخذ مجوزهای لازم برای برگزاری رویداد شما را انجام دهد و همچنین به عنوان شریک تجاری برخی از این سالن ها و استدیوها پیشنهادات ویژه قیمتی و امکاناتی برای شما به عنوان برگزارکننده رویداد فراهم آورد

آماده برگزاری رویداد های شما هستیم...!

تصویربرداری و پخش زنده رویداد و همایش

تیم حرفه ای و تجهیزات به روز تصویر برداری از ملزومات مستندسازی رویداد می باشد که بتوان بعد از برگزاری رویداد از تمامی محتواهای تصویری مانند عکس ها و ویدئو ها بهره وری تبلیغاتی و ارتباطی با مخاطبان بالقوه و هدف داشت.

همچنین در بسیاری از رویدادها می توان برای بهره بردن کاربران بیشتر از محتوای رویداد پخش زنده را در پلتفرم های اختصاصی اجرا کرد تا برای شما به عنوان برگزارکننده رویداد جذب مخاطب و تعامل بیشتری صورت گیرد

بلیت مستر علاوه بر دارا بودن تیم کاملا حرفه ای و اختصاصی تصویربرداری رویداد امکان برگزاری رویدادهای آنلاین و پخش زنده را نیز دارد که در مجهزترین استدیوهای ایران انجام می شود

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تسهیلگر و مجری رویداد

مسلما شما به عنوان یک برگزارکننده رویداد حضوری یا آنلاین نیاز به یک مجری یا تسهیلگر دارید که بتوانید هماهنگی هایی از قبیل معرفی کلی برنامه ، معرفی سخنرانان ، برگزاری پنل های گفتگو در حین اجرای برنامه و… را به درستی انجام دهد.

بلیت مستر با افراد توانمند و متخصص در این حوزه همکاری می کند و برای رویداد شما متناسب با نوع رویداد از بهترین و مسلط ترین مجریان و تسهیلگران رویداد بهره خواهد برد

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

جذب حامیان مالی و معنوی برای رویدادهای شما

یکی از مواردی که می تواند در پایین بردن هزینه برگزاری رویداد و همچنین بالا بردن میزان آگاهی از رویداد نقش به سزایی داشته باشد، برگزاری رویداد به صورت مشترک و یا جذب حامیان مالی و معنوی (اسپانسر) باشد.

جذب حامیان مالی و معنوی برای رویداد یک پروسه زمانبر و کمی دشوار برای برگزارکننده رویداد می تواند باشد همچنین بررسی صلاحیت و مرتبط بودن نوع کسب و کار حامی با موضوع محتوایی رویداد از نکاتی می باشد که باید مورد توجه قرارداد. بلیت مستر با سابقه همکاری با برندهای بزرگی که تا به الان داشته است می تواند در این قسمت همراه شما باشد از ساخت پکیج های اسپانسرینگ با قیمت ها و امکانات متنوع و همچنین مذاکره با برندهای بزرگ برای حامی شدن رویداد. علاوه بر اینکه این حامیان در پوشش هزینه های اجرایی رویداد کمکی برای برگذارکننده می باشند از کانال های رسمی خود رویداد شما را آگاهی رسانی می کنند که موجب جذب مناسب مخاطب هدف برای رویداد شما می شود.

تعریف صفحه وب اختصاصی رویداد شما در سایت بلیت مستر

شما به عنوان برگزارکننده رویداد برای فرایند ثبت نام آنلاین شرکت کنندگان رویداد خود نیاز به یک صفحه اختصاصی وب در اینترنت دارید با امکاناتی مانند تعریف بلیت شرکت در همایش یا رویداد ، قرار دادن اطلاعات تکمیلی مانند توضیحات متنی، پوستر رویداد، ویدئو های تکمیلی، سخنرانان، زمانبندی اجرایی رویداد و موارد دیگر که کاربر بتواند از تمامی جنبه های اجرای رویداد آگاه شود همچنین علاوه بر این موارد شما به عنوان برگزارکننده رویداد نیاز دارید تا اطلاعات تماس و تکمیلی شرکت کنندگان رویداد خود را دریافت کنید و از طریق پلتفرم های آنلاین از طریق پیامک و ایمیل با آن ها در ارتباط باشید تا هرگونه اطلاع رسانی در خصوص رویداد را به آگاهی آنها برسانید. مسلما ساخت و پشتیبانی از یک سایت اختصاصی رویداد برای شما ملزم هزینه بالایی می باشد به همین منظور بلیت مستر برای برگزارکنندگان رویداد یک پلتفرم اختصاصی تعریف رویداد فراهم کرده است که بیش از 50 امکان منتوع در اختیار شما قرارخواهد داد تا به آسانی صفحه رویداد خود در محیط وب را تعریف و فرایند ثبت نام کاربران خود را در انجام دهید. امکاناتی مانند تعریف توضیحات تکمیلی برای رویداد ، تعریف برنامه زمانبندی ، تعریف کد های تخفیف اختصاصی ، استفاده از امکان ارسال پیامک و ایمیل به شرکت کنندگان رویداد ، امکان تعریف پلان سالن محل برگزاری رویداد و چیدمان صندلی و قیمت دهی به آن ها به صورت آنلاین و توسط برگزارکننده با چند کلیک ساده و امکانات دیگر که در بهتر و با کیفیت دیده شدن رویداد شما در فضای آنلاین و وب کمک خواهد کرد.

همچنین پشتیبانی آنلاین تیم بلیت مستر از رویداد شما جهت پاسخگویی به پرسش های بازدیدکنندگان از صفحه وب رویداد شما موجب جذب بیشتر این کاربران برای ثبت نام در رویداد می شود.

نکته حائز اهمیت دیگر که ضروری بودن یک صفحه اختصاصی رویداد در محیط در محیط وب می باشد این است که این صفحه به عنوان یک لندینگ برای تبلیغات دیجیتال خواهد بود و مخاطبان بالقوه با این صفحه در مرحله اول ارتباط برقرار می کنند.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تیم تشریفات و احراز هویت شرکت کنندگان رویداد

در هر رویداد حضوری وجود تیم تشریفات برای ساماندهی شرکت کنندگان یکی از الزامات می باشد. تیم تشریفات رویداد از ابتدای ورود شرکت کنندگان به محل برگزاری رویداد ، احراز هویت بلیت برای ورود آن ها به سالن محل برگزاری، همراهی مهمانان ویژه ، پاسخگویی به سوالات شرکت کنندگان و موارد دیگر فعالیت خود را انجام میدهند. وجود تیم تشریفات می تواند جنبه بسیار مناسبی در خصوص کیفیت بالای رویداد شما در ذهن مخاطبان هدف شما داشته باشد.

بلیت مستر متناسب با رویداد شما از تیم حرفه ای تشریفات خود استفاده می کند تا این افراد نمایندگان مناسبی برای برند شما در پذیرایی از مهمان های رویداد شما باشند.

برگزاری رویدادهای آنلاین زنده و همچنین رویدادهای استدیویی آفلاین

یکی از رویدادهای ترند شده در کسب و کارهای مختلف استفاده از ظرفیت برگزاری رویدادهای آنلاین در استدیوهای مجهز و با کیفیت می باشد. این وع رویدادها با ظرفیت پخش آنلاینی که دارند هیچگونه محدودیت مرزی برای شرکت کنندگان ندارد و برنامه شما می تواند توسط هزاران نفر از تمام نقاط جهان بازدید شود.

بلیت مستر با سابقه برگزاری چندین رویداد آنلاین استدیویی برای هدف های مختلف از جمله معرفی محصول ، مراسم قرعه کشی ، دورهمی های علمی ، سالگرد تاسیس شرکت و … برای بیزنس های مختلف می تواند در انجام و اجرای این موضوع با شما همکاری داشته باشد. تمامی خدمات در این نوع رویداد مانند اجاره استدیو مناسب با نوع ایونت شما ، تجهیزات تصویربرداری و صدا برداری مجهز ، تیم کارگردانی و تصویربردار ، اجرا و پیاده سازی المان های محیطی در استدیو ، پخش و استریم زنده برنامه در پلتفرم اختصاصی برای بینندگان رویداد و … توسط تیم بلیت مستر انجام خواهد پذیرفت.

برخی همراهان ما

نمونه کارها و همکاری های ما